Kolejny sukces Mateusza
W niedzielę, 28 maja, podczas "Marszu dla życia i rodziny" miało miejsce wręczenie nagród laureatom konkursu literackiego „Za moich czasów...", zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę w Łowiczu im. A. K. Cebrowskiego. Uczestnik miał w dowolnej formie literackiej podzielić się wspomnieniami rodzinnymi zasłyszanymi od rodziców, dziadków i krewnych.

Nasz uczeń, Mateusz Jagiełło, za swoje dość niekonwencjonalne opowiadanie, otrzymał jedną z trzech głównych nagród w kategorii "Dorośli".

Komisja konkursowa w składzie: Zbigniew Kostrzewa - lekarz, literat, członek Związku Pisarzy Polskich i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, Najlepszy Polski Lekarz Poeta 2012r., Elżbieta Skoneczna - dyrektor I LO im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu, Jolanta Pokorska - kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach Filia w Łowiczu, dokonała oceny 58 prac złożonych na konkurs.

Laureatom wręczono m.in. dyplom, wydawnictwo pokonkursowe ze wszystkimi nagrodzonymi utworami i bon o wartości 100zł do sieci sklepów "empik". Mateusz był najmłodszym nagrodzonym spośród zwycięzców w kategorii skierowanej dla dorosłych.

Mateuszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!