Zako?czenie roku szkolnego
23 czerwca 2017r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
Uczniom wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach i olimpiadach oraz za działalność w różnych sferach życia szkolnego.

Świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali uczniowie:
Kobierzycka Klaudia IIE (5,08)
Buczyńska Martyna IIE (4,83)
Jagiełło Mateusz IIA (4,78)
Kubiak Justyna IIE (4,75).
Nagrodę za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali uczniowie:
Błaszczyk Oliwia (4,56)
Kędzierski Dominik IE (4,56)
Wróbel Klaudia IE (4,50)
Antosik Karolina IIC (4.50)
Kuś Luiza IIC (4,50).
Nagrodę za uzyskanie tytułu finalisty Olimpiady Języka Rosyjskiego otrzymała uczennica klasy IIC Eliza Kocur, która zajęła także II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Rosyjskiego.

Nagrody za udział w Ogólnopolskim Turnieju Klas Mundurowych otrzymali:
Sekuła Mateusz IE
Rosa Adrian IE.
Nagrody za osiągnięcia sportowe wśród chłopców otrzymali:
Wiechno Kacper IA
Donaj Marcel IE
Rosa Adrian IE
Sekuła Mateusz IE
Chlebny Mateusz IIC
Dobrzyński Mateusz IIC
Lenarczyk Kamil IIC
Plichta Marcin IIE.
Nagrody za osiągnięcia sportowe wśród dziewcząt otrzymały:
Wróbel Klaudia IE
Kwiatkowska Aleksandra IIA
Paliwoda Aleksandra IIA
Kuś Luiza IIC
Sawicka Aleksandra IIC
Walczak Katarzyna IIC
Woźniak Julia IIC
Kobierczyka Klaudia IIE.

Nagrody za udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2017” otrzymali uczniowie:
Kędzierski Dominik IE – za zajęcie I miejsca w szkole
Wróbel Konrad IIE – za zajęcie II miejsca w szkole
Wróbel Klaudia IE – za zajęcie III miejsca w szkole.
Nagrodę za udział w VII Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym otrzymał:
Wysocki Krzysztof IIC – za zajęcie IV miejsca.
Nagrody za udział w Ogólnopolskim Konkursie Meteorologicznym „Klimat miasta- Miejska wyspa ciepła” otrzymały uczennice:
Bogucka Michalina IIA – za zajęcie II miejsca
Wojda Natalia IIA – za zajęcie III miejsca.

Nagrody za udział w VIII Powiatowym Konkursie Astronomicznym otrzymali uczniowie:
Charusta Mariola IE – za zajęcie I miejsca
Kędzierski Dominik IE – za zajęcie II miejsca
Wróbel Klaudia IE – za zajęcie III miejsca.
Nagrody za zajęcie II miejsca w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK otrzymali:
Kędzierski Dominik IE
Felczyńska Julia IE.
Nagrodę za uzyskanie tytułu laureata w Okręgowym Konkursie Literacko-Plastycznym otrzymała Julia Warzywoda z klasy IIA.
Nagrodę za zajęcie II miejsca w Szkolnym Konkursie Ortograficznym otrzymał Mateusz Jagiełło z klasy IIA.
Za udział w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego oraz w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Brytyjskiej nagrodę otrzymał:
Jagiełło Mateusz IIA – za zajęcie I miejsca w obu konkursach.
Nagrody za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim otrzymały uczennice:
Podwójci Elżbieta IIA
Kwiatkowska Aleksandra IIA
Bębenista Weronika IIC
Kuś Luiza IIC.
Za aktywną pracę na rzecz II Liceum Ogólnokształcącego i reprezentowanie szkoły na zewnątrz nagrodzeni zostali uczniowie:
Podemska Agnieszka IA
Donaj Marcel IE
Foks Maja IIC
Dałek Oliwia IIE
Kobierczyka Klaudia IIE
Plichta Marcin IIE
Sawicki Damian IIE.

Nagrodę za 100% frekwencję uzyskali:
Gołębiewska Ewelina IA
Felczyńska Julia IE
Wróbel Konrad IIE.
Nagrody za pracę w szkolnym kole PCK otrzymali uczniowie:
Czekaj Dominika IA
Graszka Paulina IA
Jurga Weronika IA
Konopińska Gabriela IA
Podemska Agnieszka IA
Redzisz Katarzyna IA
Szuflińska Justyna IA.
Uroczystość zakończyła krótka prezentacja przygotowana przez klasę 2E, przedstawiająca najważniejsze wydarzenia z życia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!




foto: Woźniak J. -2c
oprac. D. Garstka