Wybory do Samorządu Szkolnego!

Dnia 29 września 2015 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Tego dnia na długiej przerwie, cała szkoła zebrała się na sali konferencyjnej, gdzie każdy z kandydatów walczył o jak największe poparcie swojej kandydatury, poprzez 5-cio minutowy występ. Zaś na 4 godzinie lekcyjnej odbyło się głosowanie.
O stanowisko przewodniczącego, ubiegało się dwoje uczniów: Sylwia Wawrzyńczak z kl.2b oraz Kacper Myszkowski z kl.2a.

Następnego dnia Komisja Skrutacyjna w składzie p.Agnieszki Anyszewskiej, p.Sylwii Fabich, Aleksandry Jaros i Mateusza Kołodziejskiego z klasy 2e, dokonała oficjalnego otwarcia urny i zliczenia głosów. W głosowaniu wzięło udział 286 uczniów, z czego 3 głosy były nieważne.

Nowa Przewodnicząca!

Na apelu 1 października przedstawiono wyniki. Pomimo zaciętej rywalizacji przewagą jednego głosu wygrała – Sylwia Wawrzyńczak, zdobywając 142 głosy, na drugiej pozycji znalazł się Kacper Myszkowski ze 141 głosami.
Podczas apelu nastąpiło również przekazanie insygniów władzy nowej przewodniczącej oraz podziękowanie dla ustępującej z funkcji Sylwii Kwasek.

Przesyłamy szczególne podziękowania dla Aleksandry Jaros oraz Mateusza Kołodziejskiego za przeprowadzenie głosowania oraz Erykowi Sadowskiemu za przygotowanie prezentu dla ustępującej z funkcji przewodniczącej.
Gratulujemy Sylwii zwycięstwa i trzymamy kciuki, by dobrze poprowadziła naszą szkołę w tym roku szkolnym.
Powodzenia! ((: