21 marca- Dzień Warsztatów Przedmiotowych oraz Dzień Talentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, pierwszy dzień wiosny w naszej szkole-21 marca-został ustanowiony jako Dzień Warsztatów Przedmiotowych. Uczniowie w tym dniu mają okazję wziąć udział w zajęciach warsztatowych i fakultatywnych. W pracowni biologicznej uczniowie izolowali DNA z kiwi i banana, a maturzyści zgłębiali tajniki zadań maturalnych. Ci z mniejszym zacięciem biologicznym mogli wziąć udział w zajęciach nt.technik uczenia się i przyswajania wiedzy lub na wesoło zmierzyć się ze związkami frazeologicznymi.Udali się do sali konferencyjnej, aby wziąć udział w corocznym przeglądzie talentów uzdolnionej młodzieży. W tym roku imprezę poprowadzili Gabriela Kucińska i Maciej Kucharek.

Dzień ten jest dniem szczególnym dla młodzieży, ponieważ mogą zaprezentować się publiczności szkolnej w odsłonie, która pokazuje ich uzdolnienia i pasje. W tym roku wystąpili dla nas: Adrian Antos wykonując kompozycję utworów na pianinie, Alicja Wojda, Aleksandra Wawrzyńczak i Patrycja Jakubiak prezentowały uzdolnienia wokalne, Patryk Lewandowski ukazał się jako mistrz rapu, a Jakub Gałaj jako wirtuoz gitary elektrycznej.

Każde z wykonań było jedyne w swoim rodzaju, ale jak to w konkursach bywa, musiały być przyznane miejsca w klasyfikacji ostatecznej. I tak pierwsze miejsce tegorocznego przeglądu talentów należało do Patrycji Jakubiak, drugie do Alicji Wojdy, a trzecie do Adriana Antosa. To oni będą mieli okazję zaprezentować się podczas Drzwi Otwartych w naszej szkole 16 i 17 kwietnia 2019 roku.

Gratulujemy wszystkim talentu i odwagi podczas wystąpień na żywo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content