Apel podsumowujący I półrocze 2013/2014

Podczas apelu podsumowującego przedstawiono działania podejmowane w naszej szkole podczas I półrocza. Wszystkich zapoznano ze zmianami, jakie zostały wprowadzone do Statutu naszej szkoły. Omówiono również wyniki w nauce i oceny zachowania za I semestr roku szkolnego 2013/2014.
Pani Agnieszka Pawłowska–Kalinowska podziękowała uczniom Wojciechowi Gędkowi (3a) i Michałowi Stolarczykowi (2d) za udział w LV Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Obydwaj uczniowie wzięli udział w etapie okręgowym. Wojciech Gędek uzyskał najlepszy wynik spośród uczniów reprezentujących Łowicz – zakwalifikował się do etapu ustnego.
Sylwia Fabich poinformowała o sukcesach odniesionych przez naszych uczniów w Konkursie Języka Angielskiego, a Pani Agnieszka Anyszewska o uczniach, którzy z sukcesem przeszli do wojewódzkiego etapu Konkursu o podatkach.
Opiekunki Samorządu Uczniowskiego podsumowały dwie bardzo ważne imprezy zorganizowane przez członków SU, tj.: Szlachetną Paczkę oraz zabawę choinkową dla dzieci z ubogich rodzin powiatu łowickiego. Na forum przedstawiono super produkcję dziewczyn z klasy IIb: Klaudii Kosiorek oraz Ady Słomskiej – film będący skrótem zabawy choinkowej.
Wszystkim uczniom aktywnie działającym w ramach Samorządu Uczniowskiego, którzy nie boją się wyzwań i są kreatywni bardzo dziękujemy!
A wszystkim uczniom, którzy rozsławiają dobre imię Szkoły poprzez odnoszone sukcesy naukowe serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne wyzwania!

oprac. SU

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content