Dzień Edukacji Narodowej

We wtorek 13 października 2015 odbył się apel związany z Dniem Edukacji Narodowej, który został przygotowany przez klasę 2d.Scenariusz, piosenki i wierszyki napisała Anna Haczykowska. Śpiewał chór dziewczyn z 2d a przygrywał im Mateusz Jagiełło z 1a. Publiczności, a w szczególności nauczycielom bardzo się podobało. Po występie życzenia nauczycielom złożyły przewodnicząca Rady Rodziców pani Cecylia Cieszyńska i wiceprzewodnicząca pani Katarzyna Tadeusiak, a następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Sylwia Wawrzyńczak i wiceprzewodniczący Kacper Myszkowski, którzy rozdali im słodkie pierniczki upieczone przez Martynę Ambroziak z 2b.

Wcześniej pani dyrektor Dorota Urbańska przedstawiła nam zwyciężczynię konkursu na torbę ekologiczną – Julię Kosmalską z klasy 2a i Klaudię Kobierzycką z klasy 1e, która otrzymała wyróżnienie oraz Sebastiana Sobieszka z klasy 3b i Darię Lis z klasy 3c, którzy otrzymali stypendium od łowickiego starosty za średnią powyżej 4,75.
Pani dyrektor wymieniła również nauczycieli i pracowników szkoły, którzy otrzymali nagrody i medale za swoją długoletnią pracę.

Oprac. : Julia Zawadzka 2A
Foto : Julia Kamińska 2B

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content