Dziewczyny w wojewódzkim etapie Licealiady w lekkiej atletyce w Sieradzu

10 października 2019r. nasze super lekkoatletki uczestniczyły w etapie wojewódzkim Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce. Dziewczęta jak w poprzednich dwóch etapach rywalizowały w biegu na 100, 800 metrów, skoku w dal, pchnięciu kulą i sztafecie 4×100 metrów. A także mogły sprawdzić się w skoku wzwyż i biegu na 200 metrów. Dużo emocji dostarczył zwłaszcza skok wzwyż, w którym Julia Perzyńska Nie dała szans swoim rywalkom i z wynikiem 158 centymetrów zajęła pierwsze miejsce.

Pomimo, że był to trzeci start w przeciągu tygodnia dziewczyny stanęły na wysokości zadania, prawie wszystkie ustanowiły swoje rekordy życiowe co przełożyło się na bardzo dobry wynik ogólny drużyny.

Skład reprezentacji: Aftewicz Aleksandra, Zofia Aftewicz, Julia Domińczak, Julia Perzyńska, Zuzanna Kucińska, Klaudia Stępniewska, Gajek Wiktoria, Julia Smolczewska, Natalia Owczarek, Julia Pawlata, Oliwia Rokicka, Widawska Kinga, Dominika Zabost, Julia Sut, Aleksandra Kędziora, Klaudia Grzywacz. Nauczyciel w-f – Magdalena Ochmańska-Zrazek.

Opracowala: Magdalena Ochmańska-Zrazek

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content