„EKO-logiczni dla atmosfery”

Początek realizacji  projektu „EKO-logiczni dla atmosfery” z dofinansowaniem  WFOŚiGW w Łodzi 

Już od 10 września w naszej szkole rozpocznie się realizacja projektu „EKO-logiczni dla atmosfery”, w ramach którego zostały zaplanowane zajęcia terenowe, warsztaty, konkursy, wyjazdy edukacyjne i wycieczki edukacyjno- krajoznawcze.

Celem projektu jest zapoznanie uczniów II LO w Łowiczu z problemem zanieczyszczeń pyłowych powietrza na terenie Łowicza i Kotliny Kłodzkiej.

Pierwszy wyjazd odbędzie się 18 września 2018 r. do Arboretum w Rogowie, w którym weźmie udział klasa 1 C wraz z wychowawcą, nauczycielem biologii i autorem projektu- p. Kamilą Stępień. Podczas zajęć zostały zaplanowane dwa bloki doświadczalno-terenoweJ. Szczegóły już niebawem na naszej stronie internetowejJ.

Na dzień 25 września 2018 r. został zaplanowany wyjazd terenowy  do Bolimowskiego Parku Narodowego, a uczestnicy nie zostali jeszcze wyłonieniJ

Liczymy na to, że uczniowie o zainteresowaniach ekologiczno-biologicznych znajdą coś dla swoich- spragnionych po wakacjach- umysłów, a zdobyta wiedza zaowocuje lepszymi wynikami w nauce.

Opracowała: Kamila Stępień

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content