Eliminiacje powiatowe OTWP

Dawid Kaszewski bezkonkurencyjny w eliminacjach powiatowych OTWP.

Po raz trzeci Dawid Kaszewski z klasy 3e zajął I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” w III grupie szkół ponadgimnazjalnych, w powiecie łowickim. Eliminacje powiatowe odbyły się w poniedziałek 20 marca 2017 roku w ZSP nr 2 w Łowiczu, gdzie rywalizowało ze sobą 35 uczestników w trzech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do eliminacji powiatowych z naszej szkoły zakwalifikowali się oprócz Dawida Kaszewskiego z klasy 3e, Konrad Wróbel z klasy 2e i Julia Felczyńska z klasy 1e.

W pierwszej części turnieju uczestnicy rozwiązywali test wiedzy, a najlepsi uczniowie zostali zaproszeni do etapu ustnego. Po części pisemnej w grupie szkół ponadgimnazjalnych największą ilość punktów uzyskali nasi uczniowie: Dawid Kaszewski 25 pkt, Konrad Wróbel 21 pkt i Julia Felczyńska 18 pkt. Po części ustnej najlepsi okazali się również nasi uczniowie zajmując czołowe miejsca: Dawid Kaszewski 2,6 pkt, Konrad Wróbel 2,5 pkt i Julia Felczyńska 1,8 pkt. 

Ostatecznie w grupie uczniów ponadgimnazjalnych I miejsce zajął Dawid Kaszewski z klasy 3e obrona i bezpieczeństwo publiczne, II miejsce Konrad Wróbel z klasy 2e obrona i bezpieczeństwo publiczne, III miejsce Julia Felczyńska z klasy 1e obrona i bezpieczeństwo publiczne. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. W eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej najstarszą kategorię wiekową reprezentował będzie po raz trzeci Dawid Kaszewski.

Gratulujemy naszym uczniom sukcesu, a Dawidowi życzymy powodzenia w eliminacjach wojewódzkich!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content