Kolejny sukces Mateusza

W niedzielę, 28 maja, podczas „Marszu dla życia i rodziny” miało miejsce wręczenie nagród laureatom konkursu literackiego „Za moich czasów…”, zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę w Łowiczu im. A. K. Cebrowskiego. Uczestnik miał w dowolnej formie literackiej podzielić się wspomnieniami rodzinnymi zasłyszanymi od rodziców, dziadków i krewnych.

Nasz uczeń, Mateusz Jagiełło, za swoje dość niekonwencjonalne opowiadanie, otrzymał jedną z trzech głównych nagród w kategorii „Dorośli”. 

Komisja konkursowa w składzie: Zbigniew Kostrzewa – lekarz, literat, członek Związku Pisarzy Polskich i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, Najlepszy Polski Lekarz Poeta 2012r., Elżbieta Skoneczna – dyrektor I LO im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu, Jolanta Pokorska – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach Filia w Łowiczu, dokonała oceny 58 prac złożonych na konkurs.

Laureatom wręczono m.in. dyplom, wydawnictwo pokonkursowe ze wszystkimi nagrodzonymi utworami i bon o wartości 100zł do sieci sklepów „empik”. Mateusz był najmłodszym nagrodzonym spośród zwycięzców w kategorii skierowanej dla dorosłych.

Mateuszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content