Kolejny sukces plastyczny Martyny Daleckiej

11 września 2019 roku Martyna Dalecka, uczennica klasy 3e wraz z wychowawcą Magdaleną Ochmańską-Zrazek wzięła udział w uroczystości podczas której odebrała nagrodę publiczności w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Władysława Ślewińskiego „Kocham Polskę… Oblicze Polskiej Ziemi”.  Galę, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie prowadził Jarosław Miaśkiewicz, Prezes Towarzystwa Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego.

Nagroda jest efektem głosowania miłośników sztuki, którzy zawitali na wystawę pokonkursową VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Ślewińskiego pod tytułem: „Kocham Polskę … Oblicze Polskiej Ziemi”, na której można było podziwiać prace nagrodzone i wyróżnione przez Jury. Na Nagrodę Publiczności  można było głosować w  Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie od 6 czerwca do 1 września 2019 roku.

Sukces Martyny jest tym większy, że w czerwcu tego roku jej pracę plastyczną doceniło profesjonalne jury konkursu. Nagroda publiczności potwierdza jego werdykt i niezwykły talent młodej artystki. Gratulujemy i życzymy Martynie jeszcze wielu wspaniałych osiągnięć.

 

Oprac. Magdalena Ochmańska-Zrazek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content