Kolejny wyjazd nauczycieli w ramach projektu unijnego

W ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich z programu POWER „Wykwalifikowani nauczyciele drogą do sukcesu uczniów” nasi nauczyciele, pani Dorota Urbańska i Ewa Michalak, brali udział w kursie General English Course, który odbył się na Malcie w dniach 24.07.2017 r. – 04.08.2017 r.

Program kursu został przygotowany dla osób dorosłych, którzy uczą się skutecznego porozumiewania się w języku angielskim w różnych sytuacjach codziennych.

Zajęcia prowadzone w ramach kursu miały na celu rozwinięcie ogólnych umiejętności językowych i oferowały wiele możliwości wyrobienia umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia w języku angielskim.

Program kursu skupiał się na gramatyce ogólnej języka angielskiego, ogólnym słownictwie, wymowie i strukturze języka, nie zapominając przy tym o codziennych zwrotach
i wyrażeniach kolokwialnych.

Program kursu opracowany został tak, aby lekcje tworzyły zróżnicowaną mieszankę metodyczną, zawierającą np. debaty na dany temat, wolne dyskusje lub odgrywanie ról na przemian z ćwiczeniami gramatycznymi, budowaniem słownictwa czy ćwiczeniami na wymowę.

Pani Dorota Urbańska ukończyła kurs General English (40 sessions – 45 minutes each) na poziomie Elementary (A2) level. Pani Ewa Michalak ukończyła kurs General English (40 sessions – 45 minutes each) na poziomie Pre-Intermediate (A2+) level.

Ukończenie kursu przez naszych nauczycieli pozwoli jak najlepiej wspierać uczniów niepełnosprawnych w czasie lekcji, umożliwiając im maksymalną integrację społeczną  poprzez indywidualizowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz zapewnienie im komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content