Konkurs wiedzy o podatkach

Michał Stolarczyk zajął I miejsce w kolejnym Konkursie Wiedzy o Podatkach!!!:)

Dnia 10 marca 2015 r. nasi uczniowie: Anna Haczykowska z klasy Id oraz Michał Stolarczyk z klasy IIId wzięli udział w wojewódzkim etapieIII Łódzkiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Konkurs odbył się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Zakres tematyczny konkursu: podatek VAT oraz Ustawa o zawodzie doradcy podatkowego.
100 najlepszych uczniów z całego województwa łódzkiego spotkało się w tym dniu aby zawalczyć o cenne nagrody rzeczowe oraz możliwość startu w etapie ogólnopolskim konkursu, który jak co roku ma miejsce w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Michał pokonał rywali najpierw w części pisemnej konkursu, gdzie rozwiązał test składający się z 20 pytań z najlepszym wynikiem, tj. 19 trafień pozytywnych a następnie okazał się najlepszy w części ustnej, odpowiadając na 3 pytania wylosowane przed komisją egzaminacyjną.
Serdecznie gratulujemy, zwłaszcza, że jest to już trzecia z kolei wygrana Michała. Jednocześnie czekamy godnych następców naszego kolegi.

oprac. A. Anyszewska

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content