Matematyka – moja pasja

WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „MATEMATYKA – MOJA PASJA” KOLEJNY SUKCES CEZAREGO PALEWICZA 

W dniu 24 marca 2017r. odbyła się gala finałowa VII największego konkursu matematycznego w województwie łódzkim Matematyka – moja Pasja”. Wręczenie nagród miało miejsce w auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego.
W tegorocznym konkursie udział wzięło 1020 uczniów z 52 Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Łódzkiego. Patronami konkursu byli: Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa, Rektor UŁ i Łódzki Kurator Oświaty.Konkurs był dwuetapowy. Pierwszy etap odbywał się w macierzystych szkołach uczestników, a drugi w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego, do którego zakwalifikowało sie 158 uczniów, natomiast na galę finałową zostało zaproszonych 52 najlepszych uczniów wraz z opiekunami – nauczycielami matematyki. Zdobywcy czołowych miejsc otrzymali nagrody (drony, smartwatche i kalkulatory naukowe) ufundowane przez firmę Ericsson – strategicznego partnera i sponsora konkursu oraz przez Wojewodę Łódzkiego.

Uczeń klasy IIIB CEZARY PALEWICZ otrzymał podczas gali WYRÓŻNIENIE w tym renomowanym konkursie matematycznym. Nauczycielem uczącym matematyki w klasie IIIB jest pani mgr Agnieszka Osiołkowska.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

oprac. A. Osiołkowska

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content