Nasi rekordziści !!!

W dniu 03.10.2020 r. trójka naszych uczniów – Antoni Knera, Szymon Taraska i Jakub Wódka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Biegach Sztafetowych, które odbyły się w Łodzi. Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że z ich startu możemy być dumni.
Na początku Antoni i Szymon, wraz z absolwentem naszej szkoły, Tomaszem Wieteską, wywalczyli 5. miejsce w Polsce w biegu 4 x 200m U20, uzyskując najlepszy wynik w historii powiatu łowickiego 1.36.38.
To nie był koniec świetnych wiadomości napływających z Łodzi. Po chwili nasi dwaj byli uczniowie, Jakub Sejdak i wspomniany Tomasz Wieteska, biegnący jako członkowie sztafety 4 x 200m OPEN, przyczynili się do tego, że rekord ten został po raz kolejny pobity i wynosi 1.35.97. W efekcie sztafeta z naszymi absolwentami zajęła 4. miejsce w kraju.
Na zakończenie radość sprawili nam po raz kolejny nasi uczniowie – Antoni Knera i Jakub Wódka zajmując z wynikiem 4.07.74 piąte miejsce w Polsce w sztafecie 4 x 400m MIX OPEN.
Oczywiście nasza radość jest tym większa, że znaczący udział w przygotowaniach do Mistrzostw Polski miała nasza nauczycielka Pani Zofia Kucharska. GRATULUJEMY !!!! JESTEŚCIE WSPANIALI !!!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content