Nietypowa randka

12 lutego 2017 roku miała miejsce w naszej szkle nietypowa randka z udziałem 93 par małżeńskich. Inicjatorem randki małżeńskiej był ksiądz Jacek Zieliński, który rozpoczął spotkanie od mszy świętej odprawionej specjalnie w intencji małżonków i ich rodzin w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza. Podczas liturgii małżonkowie mieli okazję odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie.

Dalszy ciąg randki odbył się już w budynku II LO im. M. Kopernika, gdzie wszystkich uczestników serdecznie powitała Pani Dorota Urbańska dyrektor szkoły oraz Pan Tadeusz Żaczek dyrektor ŁCKUWŁ, życząc małżonkom wiele miłości i kolejnych szczęśliwych lat pożycia.

W dalszej części spotkania uczestnicy obejrzeli wspólnie film „Fireproof” w reżyserii Alexa Kendrick’a, następnie wysłuchali krótkiego koncertu w wykonaniu dziewcząt ze wspólnoty „Emmanuel”. Na koniec nietypowej randki na uczestników czekała kawa, herbata i słodki poczęstunek, a każda z par otrzymała pamiątkowy dyplom i skromny upominek z specjalnie przygotowaną sentencją z filmu.

oprac. D. Urbańska

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content