Ogłoszenie wyników w konkursie ekologicznym organizowanym przez naszą szkołę

W dniu dzisiejszym, tj.28 marca 2019 r. w II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu odbyło się rozdanie nagród w konkursie w ekologicznym „Deko eko” organizowanym w ramach prowadzonego projektu „Eko-logiczni dla atmosfery” współfinansowanego z WFOŚiGW w Łodzi. Pomysłodawczynią konkursu, a zarazem koordynatorką projektu jest nauczycielka biologii, pani Kamila Stępień.
W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas ósmych i trzecich klas gimnazjum, których opiekunowie wysłali zgłoszenie do dnia 8 marca 2019 r. Test konkursowy odbył się 19 marca, w którym uczestnicy zmierzyli się z zadaniami na analizę wyników, formułowaniem wniosków i hipotez badawczych. Musieli wykazać się znajomością zagadnień ekologicznych i zachowań proekologicznych warunkowanych zrównoważonym rozwojem.
Laureatem konkursu została Dominika Gajda ze Szkoły Podstawowej w Popowie uzyskując maksymalną ilość punktów. Drugie miejsce zajęła Michalina Szczepanik ze Szkoły Podstawowej w Nieborowie, a trzeci w konkursie był Jakub Lebioda ze Szkoły Podstawowej w Domaniewicach. Czwarte-wyróżnione miejsce zajął Wiktor Grzegorek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łowiczu.
Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie,a laureatom życzymy rozwijania dalszych umiejętności w kierunku biologiczno-chemicznym.

Opracowała: Kamila Stępień

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content