Ogólnopolski sukces naszych uczniów

Uczniowie klasy IB ,  pod kierunkiem  pani Kamili Stępień, odnieśli wielki sukces. Aleksandra Iwańska, Katarzyna Piesik i Kacper Piotrowski zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Jesień w mojej okolicy”. Organizatorzy konkursu – Fundacja Honor Pomagania Dzieciom – za cel stawiają sobie uwrażliwienie młodzieży na piękno przyrody oraz pomoc w dostrzeganiu niezwykłych detali otaczającego nas świata ludzi i zwierząt.

W tegorocznych zmaganiach pod hasłem „Jesień w mojej okolicy” uczniowie mieli za zadanie samodzielnie wykonać zdjęcia ukazujące piękno tej pory roku. Zwycięskie fotografie uczniów IB przedstawiały wielobarwne krajobrazy pełne kolorowych liści i „owoców” jesieni. Jury konkursu doceniło świeżość spojrzenia młodych artystów, przemyślaną kompozycję prac, umiejętność uchwycenia ulotnej chwili i oryginalność wypowiedzi. A konkurencja była duża. Laureaci z II LO pokonali ponad 800 innych zgłoszonych do konkursu uczestników.

Zwycięzcom organizatorzy ufundowali bardzo atrakcyjną nagrodę. Jest to 50 % dofinansowania do 7-dniowej wycieczki w góry dla całej klasy z dodatkowymi atrakcjami    w ramach realizowanego przez fundację projektu.

Sukces uczniów IB to wynik ich talentu i pracy. Fotografia jest dla nich pasją i sposobem na wyrażanie siebie. Są młodzi, zdolni, chcą się rozwijać, doskonalić swoje umiejętności i mają ambitne plany na przyszłość. Gratulujemy i życzymy wielu następnych wspaniałych osiągnięć.

Opracowała: Anna Żaczek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content