Piłka ręczna dziewcząt

Łowicz 28 października.

Tradycja podtrzymana! Dziś nasze super dziewczyny obroniły tytuł mistrzowski sprzed roku. Wywalczyły pierwsze miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkolnej w piłce ręcznej! Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów. Zawody rozegrano w dwóch grupach. Grupa A: II LO, I LO, ZSP nr 2.

Grupa B: ZSP nr 4, Pijarskie LO.

Pierwszy mecz rozegrany z ZSP 2 zakończył się wynikiem 5:2. W kolejnym meczu nasze dziewczyny zagrały z I LO i pokonały swoje rywalki 4:2 zajmując tym samym pierwszą lokatę w swojej grupę. W półfinale przyszło rywalizować im ze ZSP 4. Tutaj również nasze zawodniczki stanęły na wysokości zadania i po ciężkim boju pokonały przeciwniczki z popularnego „Ekonomika” 4:3. W finale nasze szczypiornistki spotkały się uczennicami Pijarskiego LO, w którym ambitne walcząc do samego końca pokazały klasę i wygrały ten mecz 5:4.

To nie koniec przygody naszych bohaterek, gdyż zwycięstwem w zawodach powiatowych zapewniły sobie udział w zawodach rejonowych, które odbędą się 30 listopada.
Naszą szkołę reprezentowały: Patrycja Foks(2e),Luiza Kuś (2c), Karolina Dudkiewicz (3d), Anna Walczak (3d), Aleksandra Duranowska (3d), Natalia Brzozowska (3c), Klaudia Kobierzycka (2e), Julia Woźniak (2c), Aleksandra Sawicka (2c), Aleksandra Kwiatkowska (2a), Antosik Justyna (2e), Wacławiak(2c), Katarzyna Walczak (2c). 

oprac. Aleksandra Paliwoda 2a

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content