Szlachetna Paczka – relacja z przekazania darów

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem LDZ-1774-055937), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Mina pani Marii na widok wolontariusza, wspierającego darczyńców dźwigających ogromną ilość kartonów przywiezionych wraz z dziennikarzem lokalnego portalu internetowego, jest nie do opisania, ilość podziękowań nie do zliczenia. Dorośli wędrowali z kartonami, dzieci biegały z krzykiem, oglądając prezenty w miarę rozpakowywania. Mama płakała z radości nad nową kuchenką gazową, dziewczynki młodsze przymierzały kurtki, wędrowały z górą pakunków na sobie śmiejąc się radośnie. W całym tym hałasie nieśmiało z boku na wózku siedziała Agnieszka i całą sobą emanowała ciepłem, wzruszeniem i radością, dostała książki ważne dla edukacji, ale i coś dla siebie – tablet… Pani Maria powtarzała: ale tego dużo, a nasz dziennikarz skrzętnie nagrał super filmik z wizyty.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Ogromnie dziękuję za udział w projekcie i pomoc jaką okazała szkoła rodzinie, szczególną dla Pań Nauczycielek, które organizowały pomoc, ale też dla wspierających w transporcie chłopców. Gratuluję efektów,w postaci ogromnej radości rodziny, ale też spełnienia przez obdarowujących. W paczce szczególnie zadziwił mnie fenomen pomocy niosącej uśmiech. Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Ogromne podziękowania z całego serca dla całej szkoły która solidarnie podjęła trud wsparcia rodziny, za ogrom dobroci jaki nas spotkał. Dzieci przygotowały rysunki jako dodatkowy prezent z życzeniami świątecznymi.

Certyfikat z podziękowaniem za udział w projekcie

 

oprac. A. Anyszewska

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content