Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Wakacje czas zacząć.

 

22 czerwca 2018 roku odbyła się  w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Był to dzień pełen wzruszeń, podziękowań, podsumowań i nagród. Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy I A: Maria Strycharska-Gać i Fabian Fidrych.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się bliscy naszej szkole, Komendant Powiatowy Policji Grzegorz Radzikowski oraz dyrektor Zakładu Karnego w Łowiczu Krzysztof Sznicer.

Pani dyrektor Agnieszka Ruta–Kucińska podsumowała pracę w upływającym roku szkolnym.

Zgodnie z tradycją wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, które w tym roku otrzymali Ewa Kołaczyk z klasy 1a oraz Maciej Kucharek z klasy 1 e.

Uczniowie odebrali nagrody za liczne konkursy, za 100% frekwencję oraz bardzo wysoką średnią ocen. Otrzymali podziękowania za działalność w Samorządzie Uczniowskim, w Szkolnym Kole PCK i Kole Wolontariatu, za promowanie szkoły w środowisku lokalnym i reprezentowanie szkoły na zewnątrz.

Nie zabrakło też podziękowań od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Ostatnim punktem uroczystości zakończenia roku szkolnego klas trzecich była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy IA. Podczas tej części pytano, czy wakacje na pewno będą?

Pani Dyrektor oficjalnie ogłosiła ich początek.

 

Życzymy wspaniałego odpoczynku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content