Walentynki

Dnia 14 lutego w naszej szkole odbyły się Walentynki. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs „ Piosenki o Miłości”. Występy oceniało grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły. W kategorii solistów wystąpiły Daria Kostrzewa z klasy IA oraz Angelika Drzewiecka z klasy IIC. Jako zespoły zaprezentowały się Sonia Kostrzewa wraz z Mateuszem Szczepaniakiem i Mikołajem Klimkiewiczem z klasy IB, zespół Brazzers z IID oraz klasy IC i ID. Wszystkie występy były bardzo oryginalne. W kategorii solistów z przewagą dziesięciu głosów wygrała Angelika Drzewiecka z utworem Anny Jantar, zaś w kategorii zespołowej pierwsze miejsce wyśpiewała sobie remixem „ M jak Miłość” grupa Brazzers z klasy IID.
Zwycięzcy dostali słodkości i całodniową kropkę. Po zakończeniu konkursu mieliśmy okazję zobaczyć występ-niespodziankę w wykonaniu dziewczyn z klasy IIC.
Był to remix piosenek disco polo. Kolejnym punktem dnia było rozdanie przez Samorząd Uczniowski kartek walentynkowych adresowanych do uczniów i nauczycieli.

oprac. Kinga Sałata i Natalia Liberska – 2c
foto Natalia Mostowska – 1b

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content