Wybory do Samorządu Szkolnego

Wybory do Samorządu Szkolnego!

Dnia 29 września 2015 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Tego dnia na długiej przerwie, cała szkoła zebrała się na sali konferencyjnej, gdzie każdy z kandydatów walczył o jak największe poparcie swojej kandydatury, poprzez 5-cio minutowy występ. Zaś na 4 godzinie lekcyjnej odbyło się głosowanie.
O stanowisko przewodniczącego, ubiegało się dwoje uczniów: Sylwia Wawrzyńczak z kl.2b oraz Kacper Myszkowski z kl.2a.

Następnego dnia Komisja Skrutacyjna w składzie p.Agnieszki Anyszewskiej, p.Sylwii Fabich, Aleksandry Jaros i Mateusza Kołodziejskiego z klasy 2e, dokonała oficjalnego otwarcia urny i zliczenia głosów. W głosowaniu wzięło udział 286 uczniów, z czego 3 głosy były nieważne.

Nowa Przewodnicząca!

Na apelu 1 października przedstawiono wyniki. Pomimo zaciętej rywalizacji przewagą jednego głosu wygrała – Sylwia Wawrzyńczak, zdobywając 142 głosy, na drugiej pozycji znalazł się Kacper Myszkowski ze 141 głosami.
Podczas apelu nastąpiło również przekazanie insygniów władzy nowej przewodniczącej oraz podziękowanie dla ustępującej z funkcji Sylwii Kwasek.

Przesyłamy szczególne podziękowania dla Aleksandry Jaros oraz Mateusza Kołodziejskiego za przeprowadzenie głosowania oraz Erykowi Sadowskiemu za przygotowanie prezentu dla ustępującej z funkcji przewodniczącej.
Gratulujemy Sylwii zwycięstwa i trzymamy kciuki, by dobrze poprowadziła naszą szkołę w tym roku szkolnym.
Powodzenia! ((:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content