Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

I tak w końcu nadszedł długo oczekiwany zarówno przez uczniów jak i nauczycieli26 czerwca – Dzień zakończenia roku szkolnego 2014/2015. W II LO uroczystość ta rozpoczęła się o godzinie 9:00 uczestnictwem w Mszy Świętej w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu.
O godzinie 10:00 Pani Wicedyrektor-Jadwiga Sokół oficjalnie rozpoczęła spotkanie, witając wszystkich zebranych gości.Następnie uczniom naszej szkoły wręczono świadectwa z wyróżnieniem, liczne nagrody za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach oraz za działalność w różnych strefach życia szkolnego.
Podsumowaniem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez klasę IB. Matematycy przedstawili w zabawny sposób kilka dni z życia szkoły. Wykorzystali oni sceniczne talenty kolegów z klasy powodując zachwyt oraz uśmiech na twarzy widzów. Na zakończenie wicedyrektor szkoły p. Jadwiga Sokółżyczyła pracownikom szkoły, nauczycielom oraz uczniom udanego i bezpiecznego wypoczynku, wspaniałej pogody, niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu do szkoły.
Słowa piosenki „W życiu piękne są tylko chwile..” znakomicie oddały charakter uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/15 w II LO. Mamy nadzieje, że nastrój, który zapanował tego dnia, przeniesie się na wakacyjny czas.

foto: J. Kamińska – 1b

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content