ZAPROSZENIE NA WARSZTATY PRZEDMIOTOWE

Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie  II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu mają przyjemność zaprosić uczniów  klas trzecich gimnazjów oraz klas ósmych szkół podstawowych na warsztaty przedmiotowe organizowane w naszej szkole.

Oferowane przez nas zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w ubiegłym roku. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość zgłębienia tajników biologii, chemii i spróbowania swoich sił w technikach samoobrony. W tym roku proponujemy dodatkowo lekcję otwartą z języka angielskiego w nowoczesnej pracowni lingwistycznej.

Podczas wizyty uczniowie będą mieli okazję poznania oferty II LO, zwiedzą placówkę, a także obejrzą występ artystyczny w wykonaniu naszej uzdolnionej młodzieży.

Zainteresowane szkoły prosimy o zgłoszenie się do nauczyciela odpowiedzialnego za organizację warsztatów, Pani Kamili Stępień, pod numerem telefonu 668-183-342.

Program warsztatów „Oblicza MEDYKA”

  1. Krótka prezentacja oferty edukacyjnej szkoły w wykonaniu uczniów II LO oraz występ artystyczny.
  2. Doświadczenia biologiczne.
  3. Doświadczenia chemiczne.
  4. Warsztaty z języka angielskiego w nowoczesnej sali lingwistycznej.
  5. Warsztaty z technik samoobrony.

Wszystkie doświadczenia uczniowie będą wykonywać samodzielnie pod opieką nauczyciela prowadzącego.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie jednocześnie większej liczby uczniów. Proponujemy wówczas podział na mniejsze grupy i naprzemienny udział w poszczególnych zajęciach.

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content