Andrzejki w Klubie Seniora

Seniorzy z Łowickiego Klubu Seniora „Radość”24 listopada 2011 r. świętowali andrzejki. Zabawa ostatkowa odbyła się w Restauracji Polonia.
W andrzejkowych uroczystościach udział wzięło ok. 150 osób min: przedstawiciele władz miasta, poseł Cezary Olejniczak, przedstawiciele zaprzyjaźnionych Stowarzyszeń, Klubów Seniora z Bartnik, Bełchowa i Zdun.
Podczas imprezy był też czas na typowo andrzejkową atrakcję jaką są wróżby.Młodzież z II LO w Łowiczu pod opieką Agnieszki Pawłowskiej- Kalinowskiej zadbali o to, by każdy wyszedł z wróżbą andrzejkową.
„Młodzież wspaniale spisała się tego wieczoru, tyle przygotowała nam atrakcji i zabaw. Już od dłuższego czasu Klub Seniora współpracuje z panią Agnieszką Pawłowską- Kalinowską i nasza współpraca układa się wspaniale. Mamy nawet już plany na Spotkanie Autorskie, które zorganizujemy w styczniu. Młodzież, która zadbała o całą oprawę artystyczną to bardzo odpowiedzialni młodzi ludzie” – mówiła prezes Seniorów Anna Bieguszewska.
Gwoździem programu była zabawa taneczna. Seniorzy ruszyli w tany przy dźwiękach przebojów sprzed lat. Zabawa zakończyła się tuż przed północą. Podczas trwania imprezy została wybrana Królowa i Król Balu.

Informację i zdjęcia zamieszczono dzięki uprzejmości portalu: lowicz24.eu, za co serdecznie dziękujemy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content