Bal choinkowy zorganizowany przez SK PCK

W dniu 2 lutego 2010 roku w Restauracji „Szkiełka” w Łowiczu odbyła się Zabawa Choinkowy dla ponad siedemdziesięciorga dzieci z rodzin najuboższych z terenu Łowicza. Organizatorem zabawy było Szkolne Koło PCK w II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu oraz Zarząd Rejonowy PCK w Łowiczu.

Pieniądze na przygotowanie paczek dla dzieci członkowie SK PCK pozyskali z przeprowadzonej zbiórki pieniędzy w okresie przedświątecznym w markecie Intermarche, pomagając kinetom przy pakowaniu zakupów.

Za oprawę muzyczną balu oraz gry, zabawy i konkursy odpowiedzialni byli członkowie SK PCK z klas drugich. Na zwycięzców konkursów czekały atrakcyjne nagrody. Na zakończenie zabawy każde dziecko otrzymało od Świętego Mikołaja paczkę ze słodyczami, napojami i zabawkami.

Szczególnie ciepło organizatorzy dziękują za pomoc w zorganizowaniu zabawy wszystkim osobom, które przekazały chociaż najdrobniejszą rzecz. Właścicielom Restauracji „Szkiełka” serdecznie dziękujemy za zaproszenie dzieci do swego lokalu, co zapewne było dla nich dodatkową atrakcją.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content