Klasa 2d na spekaklu w ŁOK-u

Dnia 15 kwietnia klasa II D pod opieką Pani Pedagog Beaty Kunikowskiej,wybrała się do Łowickiego Ośrodka Kultury w Łowiczu na spektakl Grupy Artystycznej Trzypotrzy z Zespołu Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu w reżyserii Magdaleny Kłosińskiej pt. „Celineczka”.
Spektakl został nominowany, jako jeden z trzech spektakli, do reprezentowania województwa łódzkiego na 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa 2014”.
Przedstawienie, do którego napisała scenariusz (i również je reżyserowała)Magdalena Kłosińska oparty jest na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Spektakl trwał niecałą godzinę ale tyle w zupełności wystarczyło aby bez słów pokazać emocje które towarzyszą człowiekowi kiedy walczy o postawione sobie cele czy marzenia. Mogliśmy dowiedzieć się i ujrzeć piękną historie wielkiej matczynej miłości do własnego dziecka, bezinteresownej i bezgranicznej ukazanej jedynie gestami i mimiką twarzy, jednakże trafiającą do każdego z osobna z wielką siła głębszego przekazu. Przedstawienie to, było także głęboką nauką o sztuce wyboru i konsekwencjach podejmowanych decyzji. Po spektaklu wszyscy wróciliśmy do szkoły.

oprac. Martyna Redzisz – 2d, Anna Kapusta – 2d

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content