Kolejna edycja „Mam Talent” już za nami

21.03.2023 r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja „Mam talent”. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski, którego prezydium zasiadło w jury. W komisji konkursowej znaleźli się również nauczyciele obecni na sali, jak również przewodniczący klas. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty muzyczne, a jury przyznało kolejne miejsca na podium i wyłoniło zwycięzców.
I miejsce zdobył Marcel Mika z klasy IIIc, który zaśpiewał piosenkę Zbigniewa Wodeckiego – ” Lubię wracać tam gdzie byłem”.
II miejsce zdobyły: Aleksandra Olesińska z klasy IIIa oraz Weronika Wysocka z klasy IIIb. Wykonały utwór z repertuaru Lemon – ” Będę z Tobą”.
III miejsce zdobyły exaeguo: Weronika Godziszewska z klasy IIb, która wykonała ” All Of Me – John Legend i Patrycja Wojciechowska z klasy Ib śpiewając Birdy – ” People help the people”.
Nagrodzeni otrzymali słodki poczęstunek oraz możliwość występu na Dniu Otwartych Drzwi. Wszyscy świetnie się bawili i z niecierpliwością czekamy na następną edycję konkursu już za rok.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content