Studniówka 2019

Wieczór 26 stycznia 2019 roku był dla uczniów klas trzecich naszej szkoły absolutnie wyjątkowy. Wyznaczał dokładnie 100 dni do matury.
I właśnie w ten wieczór odbył się uroczysty Bal Studniówkowy.
Wszystko było idealne, piękny wystrój sali „Telimena” w Dąbkowicach pomógł zbudować niezwykły nastrój tej nocy. Zaproszenie do wspólnej zabawy przyjęli znamienici goście: Starosta Łowicki pan Marcin Kosiorek, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łowickiego pan Waldemar Krajewski, Burmistrz Miasta Łowicza pan Krzysztof Jan Kaliński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu pan Henryk Zasępa, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu pan Sławomir Sobieszek, Przewodnicząca Rady Rodziców II LO pani Renata Wieteska, Dyrektor naszej szkoły pani Agnieszka Ruta-Kucińska, wychowawcy i grono pedagogiczne. Ale i tak najważniejsi tego wieczoru byli uczniowie klasy IIIA i IIIE.
Młodzież pięknie zaprezentowała się tańcząc poloneza, były wspaniałe kreacje, emocje, łzy wzruszenia i duma w oczach rodziców. W ten wyjątkowy wieczór nie zabrakło miejsca na kwiaty, podziękowania i życzenia składane na ręce dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Padło wiele ważnych, mądrych i wzruszających słów. Był czas na refleksje, wspomnienia, snucie planów na przyszłość i pytania o to, którą z dróg wybrać, podążając w stronę dorosłości. Ale przede wszystkim był to czas wspaniałej, radosnej zabawy do białego rana.
Taka noc zdarza się tylko raz w życiu i choć Studniówka 2019 odeszła już do przeszłości, to w sercach i wspomnieniach wszystkich pozostanie na zawsze jako jedna z tych niezwykłych, magicznych chwil życia, do których chętnie wraca się pamięcią.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content