Nasz zespół bezkonkurencyjny w powiatowym konkursie policyjnym

 Nasza drużyna w składzie: Julia Kazimierczak (2e), Klaudia Stępniewska (2e) , Mateusz Sekuła (3e), Krystian Jakiel (2e) okazała się bezkonkurencyjna w rozegranym 15 marca 2019 roku w murach naszej szkoły  „Konkursie dla uczniów szkół średnich powiatu łowickiego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu”.  A tym samym obroniła pierwsze miejsce osiągnięte w tym konkursie w roku poprzednim.

Organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu oraz Starostwo Powiatowe w Łowiczu.

W turnieju wzięło udział sześć szkół: Zespół Szkół Ponadgimnzjalnych nr 1, Zespół Szkół Ponadgimnzjalnych nr 2 z Łowicza, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie, Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju oraz I Liceum Ogólnokształcące i II Liceum Ogolnokształcące z Łowicza. Każdą ze szkół reprezentowała czteroosobowa grupa, składająca się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. Uczestnicy konkursu rywalizowali w teście wiedzy o policji oraz teście sprawnościowym polegającym na pokonaniu policyjnego toru przeszkód, rozegranym w formie sztafety.

Najlepsze czasy  indywidualne  w części sprawnościowej uzyskali  Klaudia Stępniewska oraz Krystian Jakiel.

Nasi mistrzowie będą reprezentowali powiat łowicki  w zmaganiach wojewódzkich, które odbędą się 11 kwietnia 2019 roku  w Łodzi.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. II LO w Łowiczu
  2. ZSP nr 2 w Łowiczu
  3. I LO w Łowiczu
  4. Pijarska LOKP w Łowiczu
  5. ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie
  6. ZSP nr 1 w Łowiczu

Opracowała: Magdalena Ochmańska-Zrazek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content