Rażący temat rzeka

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły uczniowie wzięli udział w spływie kajakowym. Aby długo nie szukać, wybraliśmy oczywiście naszą rzekę Bzurę. Zrobiliśmy to … z Łowicką Akademią Sportu.

W spływie wzięli udział uczniowie klas 2 a i 2 e. Na miejsce (Strugienice – obok mostu) dojechaliśmy autokarem, a tam czekali na nas komandor, instruktorzy i ratownicy. Byliśmy również pod opieką Agnieszki Pawłowskiej-Kalinowskiej i Magdaleny Ochmańskiej-Zrazek, które na szczęście już kiedyś brały udział w spływach kajakowych. Większość z nas płynęła pierwszy raz.

Niektórzy w „wielkim szoku”, inni w „jeszcze większym”, ale zabawa była świetna. Była przepiękna pogoda, rzeka jeszcze piękniejsza. Kiedy wsiedliśmy do kajaków i znaleźliśmy się już na wodzie, zniknęła nam z oczu cała cywilizacja. A po drodze … przygody. Z chęcią Wam o nich opowiemy, ale to już na szkolnym korytarzu, bo to – temat rzeka.

Przepraszamy, ale nie mamy zbyt wielu zdjęć z trasy spływu, gdyż każdy z nas bał się wyjąć swój ukochany telefon, aby nic, a nic się nie zamoczył.

Foto: Kamil Sobol i Anna Szymańska

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content