Targi edukacyjne

Dobrą okazją do zaprezentowania oferty szkoły są targi edukacyjne. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu również i w tym roku, tj. 8 kwietnia 2016r w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji nr 1 w Łowiczu.

Kolorowe stoisko w barwach szkoły (niebieski i pomarańczowy) przyciągało wzrok odwiedzających już przy samy wejściu . Duża liczba podchodzących do stoiska gimnazjalistów oznaczała, że byliśmy profesjonalnie przygotowani do tej powiatowej imprezy. Uczniowie w strojach galowych, mundurowych( z klasy obronnej) oraz w „judogach” prezentowali się znakomicie.

Nawet nasz patron Mikołaj Kopernik stanął na wysokości zadania i z koszem pełnym ulotek zachęcał do wyboru naszego liceum (w rolę tę wcielił się Błażej Cywińskiz klasy Ia). Chętnych do promowania szkoły nie brakowało. Wśród nich znaleźli się, oprócz wspomnianego Błażeja Cywińskiego, Cezary Palewicz, Maciej Rachubiński, Sylwia Wawrzyńczak, Dawid Doroba, Aleksandra Jaros, Kacper Owczarek, Mateusz Kołodziejski, Marcin Plichta, Oliwia Dałek, Dominika Kuleta i Julia Kamińska. Nad wszystkim czuwali opiekunowie – pani Agnieszka Ruta-Kucińska i pan Adam Kalinowski.

oprac. A. Ruta-Kucińska
foto: J. Kamińska 2b

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content